O autorze
Rodzina i znajomi już nie byli w stanie słuchać moich wywodów o religii i pseudonaukach, dlatego założyłem bloga.

Preachers of L.A. - nowy reality show o pastorach z Los Angeles. Kiedy polska wersja?

Zrzut ekranu fragmentu zajawki programu "Preachers of L.A." stacji Oxygen
Zrzut ekranu fragmentu zajawki programu "Preachers of L.A." stacji Oxygen
Wciąż łudzę się, że to podpucha, żart. Ale wszystko wskazuje na to, że to na serio. Już tej jesieni w amerykańskiej telewizji (a w Polsce pewnie dzięki internetowi) będzie można zobaczyć serial "Preachers of L.A." - reality show o życiu "barwnych" i opływających w luksusach pastorów z Los Angeles.

Kiedy myślałeś, że telewizja cię już nie zaskoczy.... Kiedy myślałeś, że religia już cię nie zaskoczy... Nadchodzi "Preachers of L.A." - reality show o życiu pastorów bogaczy.

Pojawiła się już zajawka serialu, którą możecie obejrzeć poniżej. Nie będę jej za długo opisywał - po prostu szczęka opada, nawet osobie, która trochę zna realia amerykańskiego chrześcijaństwa. Ci panowie na pewno mają wydartą z Biblii stronę z wersem z Ewangelii wg. św. Mateusza o wielbłądzie, uchu igielnym i bogaczu...

Ciekawe czy np. TVN, który chce być liderem we wprowadzaniu do polski różnych dziwnych formatów, zdecydował by się na przeniesienie tego programu na nasz grunt? Tylko wyobraźcie to sobie...

Dobra, nie znęcam się już nad księżmi, na pewno Wy to zrobicie w komentarzach za mnie :) A tymczasem obejrzyjcie zajawkę "Preachers of L.A.".


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...